Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

EQUILIBRIUM náramky

"S náramkom EQULIBRIUM bude Tvoj výkon bližšie k plneniu jeho maximálnemu potenciálu. Výsledným efektom je okrem vyššej telesnej výkonnosti aj pozitívna súhra v každodennom živote..."

Moje osobné skúsenosti:

"Sám som bol zo začiatku voči náramku EQULIBRIUM skeptický... avšak bol som milo prekvapený jeho účinkom. Uvediem niekoľko dôvodov, ktoré zmenili môj názor a vďaka ktorým teraz už nosia náramok EQULIBRIUM aj moji najbližší.

Nikdy som nebol"ranné vtáča", no teraz sa budím už okolo 6:00 ráno úplne oddýchnutý (prvých desať dní nosenia náramku, som sa prebúdzal dokonca už o piatej). Kávu ktorú som pred tým potreboval dvakrát denne, pijem už len sporadicky. Cítim pozitívnu odozvu v každodennom živote a zlepšenie výkonu pri tréningoch aerobiku ako aj pri silovom tréningu vo fitness..."

Veľkosti: S = 15,24 cm M = 17,78 cm L = 20,23 cm (v prípade potreby sú k dispozícii aj veľkosti S/M, M/L)

         

       EQ zeleno čierny                 EQ bielo sivý                         EQ ružovo biely                   EQ ružovo čierny    


        EQ čierno biely                  EQ čierno červený                   EQ čierno žltý                    EQ kaky čierny

           


         EQ čierno sivý                  EQ čierno modrý               EQ čierno oranžový                EQ čierno zelený

 


 

  EQ Sea Shepherd Edition

  EQ Sea Shepherd Edition

EQ vyvinula špeciálnu edíciu EQ náramokov. Všetky produkty vytvorené pre túto exkluzívnu spoluprácu so Sea Shepherd - Ochrana v akcii "s cieľom zvýšiť povedomie a kritické finančné prostriedky na podporu SSCS" poslanie brániť oceán a divokú zver na svete.

Súlade s poslaním SSCS "k ochrane životného prostredia a jeho ekologických zdrojov, etickéj politiky, sú vytvorené pre všetky produkty tohto partnerstva vyrobené z ekologicky šetrného a recyklovaného silikónu. Okrem toho každé 2,-€ z  predaja EQ náramkov sa poukazujú v prospech SSCS.

Ďalšie informácie  www.seashepherd.org

 
TOPlist